top of page
_T3B2595-Edit.jpg

O MNIE

Jestem certyfikowaną terapeutką Terapii skoncentrowanej na Rozwiązaniach (certyfikat nr 80 wydany przez PSTTSR). Jestem pedagożką,  trenerką rozwoju osobistego, po rocznej szkole przy Stowarzyszeniu Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji "Wspólna". Ukończyłam też roczną szkołę Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Jestem praktykiem oddechu, ukończyłam w Warszawie Nową Szkołę Oddechu, która była prekursorem obecnej Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, której również jestem absolwentką. Znajdziesz mnie na liście rekomendowanych coachów oddechem www.oddechcoaching.pl/spolecznosc.

Jestem specjalistką w zakresie zdrowia psychoseksualnego. Ukończyłam Podyplomowe Studia Wychowania Seksualnego na Wydziale Pedagogicznym UW, u prof. Zbigniewa Izdebskiego. Mam certyfikat doradczyni i edukatorki profilaktyki HIV. Od ponad 20 lat zlecam testy w kierunku HIV i wspieram osoby żyjące z wirusem. 


Pełnię funkcję Wiceprezeski Zarządu Fundacji Edukacji Społecznej. Jestem współautorką poradników metodycznych dla nauczycieli z zakresu edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia. Angażuję się w  kampanie i wydarzenia szerzące wiedzę nt. zdrowia psychicznego i psychoseksualnego.

Prowadząc indywidualne konsultacje terapeutyczne z dorosłymi w nurcie TSR,  sesje oddechowe i warsztaty. Korzystam ze swojego 15-letniego doświadczenia w pracy z ludźmi, które systematycznie rozwijam i poszerzam, poprzez udział w kursach i warsztatach. Swoją pracę poddaję na bieżąco superwizji. 


W pracy i życiu codziennym bliska jest mi idea Porozumienia bez Przemocy (NVC) wg. Rosenberga. Ukończyłam roczną Szkołę Trenerów i Liderów Komunikacji opartej na empatii w „Dojrzewalni Róż”.

W swojej pracy łączę założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Porozumienia bez Przemocy oraz Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS), czerpiąc jednocześnie z narzędzi i praktyk, które bardzo cenię (m.in. metody CUUD Oddech i integrującej obecności Colina Sissona,  pracy z ciałem m.in. wg. Alexandra Lowena, terapii systemowej, ustawień Berta Hellingera, medytacji, relaksacji, wizualizacji, pracy z przekonaniami, terapii tańcem, kobiecych kręgów, technik oddechowych, tantry).

W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się uważnością, otwartością, empatią i zaufaniem, że dzieje się dokładnie to, co na ten moment dla danej osoby właściwe i że to ona wie najlepiej, co jest dla niej najlepsze.

O mnie: O mnie
bottom of page